Christmas 2014

28. prosince 2014 v 12:40 | Dee |  news

Mám tady pro Vás článek o tom, jak AnnaSophia strávila letošní Vánoce. Snad se Vám bude líbit a doufám, že i Vy jste prožili kráné svátky:)

Všechny fotky jsou z internetu, buď je nahrála sama AnnaSophia nebo někdo z jejich blízkých. Na začátek řeknu, že Ann strávila vánoční svátky se svou rodinou v Denveru, Colorado. Netrávila je tedy se svým přítelem Adamem Cobbem, ten je trávil zase se svojí rodinou. Tato fotka je tedy pořízena hned po příjezdu domů, je to tam opravdu krásné.

image host

Na Štědrý den se svou rodinou navštívila kostel, odtud jsou tyto dvě fotky.


Jak asi víte nebo si o tom můžete přečíst v tomto článku, AnnaSophia má dva domácí mazlíčky - dva psy. Často na instagram nahrává fotky se psem Sirem Fergussonem, kterého má doma v New Yorku a který žije spolu s jejím přítelem Adamem. Ferguson sváky trávil s Adamem. AnnaSophia má ale zřejmě doma v Denveru svého druhého pejska Bellu. Tu můžeme vidět právě na těchto dvou fotkách.


AnnaSophia se pochlubila i s jedním dárkem, který dostala. Konkrétně se jedná o saně od jejího táty. Ty také hned vyzkoušela při sáňkování, kde ji na fotce můžeme vidět s její rodinou.


Další dvě fotky jsou s jejími příbuznýmy, nevím o koho přesně se jedná. Také tam vidíme pejska Bellu.

 


Komentáře

1 SJP | sarahjessica-parker | Web | 29. prosince 2014 v 11:53 | Reagovat

To by mě upřímně celkem mrzelo kdybych je ani trošku netrávila se svým přítelem :) ale tak když jim to tak vyhovuje není do čeho kecat :) Fotografie jsou parádní musí si Vánoce hodně užívat :) Jak sis je vůbec užila ty? a co jsi dostala pěkného kočko? :) ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama