Prosinec 2014

Christmas 2014

28. prosince 2014 v 12:40 | Dee |  news

Mám tady pro Vás článek o tom, jak AnnaSophia strávila letošní Vánoce. Snad se Vám bude líbit a doufám, že i Vy jste prožili kráné svátky:)

Všechny fotky jsou z internetu, buď je nahrála sama AnnaSophia nebo někdo z jejich blízkých. Na začátek řeknu, že Ann strávila vánoční svátky se svou rodinou v Denveru, Colorado. Netrávila je tedy se svým přítelem Adamem Cobbem, ten je trávil zase se svojí rodinou. Tato fotka je tedy pořízena hned po příjezdu domů, je to tam opravdu krásné.

image host

Na Štědrý den se svou rodinou navštívila kostel, odtud jsou tyto dvě fotky.


Jak asi víte nebo si o tom můžete přečíst v tomto článku, AnnaSophia má dva domácí mazlíčky - dva psy. Často na instagram nahrává fotky se psem Sirem Fergussonem, kterého má doma v New Yorku a který žije spolu s jejím přítelem Adamem. Ferguson sváky trávil s Adamem. AnnaSophia má ale zřejmě doma v Denveru svého druhého pejska Bellu. Tu můžeme vidět právě na těchto dvou fotkách.


AnnaSophia se pochlubila i s jedním dárkem, který dostala. Konkrétně se jedná o saně od jejího táty. Ty také hned vyzkoušela při sáňkování, kde ji na fotce můžeme vidět s její rodinou.


Další dvě fotky jsou s jejími příbuznýmy, nevím o koho přesně se jedná. Také tam vidíme pejska Bellu.♥ Gallery Update #036 - photoshoot for Charity Day (September 2014)

9. prosince 2014 v 16:52 | Dee |  gallery updates

Už je to delší dobu, ale 11. září tohoto roku se AnnaSophia zúčastnila jedné charitativní akce v New Yorku. Na fotky se můžete podívat v galerii. K této příležitosti Ann nafotila takový mini photoshoot, ke kterému se zatím objevily tři potagované fotky.

Gallery Link: Photoshoots - 2014 - for Charity Day (September 11) [3new]

30 Day Move Well Challenge (December 2014)

9. prosince 2014 v 16:45 | Dee |  news
V sobotu jsem vám sem přidávala tento článek, ve kterém se objevila informace, že se AnnaSophia rozhodla v tomto měsíci splnit 30ti denní výzvu zdravého pohybu. Zrovna v sobotu měla 6. den, kdy přidávala video, jak skáče přes švihadlo. Zde je rozvrh této challenge, aby jste se mohli podívat, co všechno AnnaSophia už udělala a co ji ještě čeká:) A ještě jedna informace - tuto challenge dělá AnnaSophia spolu se svým přítelem Adamem!


HAPPY 21st BIRTHDAY!

8. prosince 2014 v 1:00 | Dee |  news

Dnes slaví AnnaSophia své krásné 21. narozeniny. To znamená, že už je plnoletá, protože jak asi větišna z vás ví, plnoletost v USA je právě od 21 let.
Přeju AnněSophii hodně štěstí, zdraví, lásky, spoustu úspěšných projektů, pracovních nabídek a prostě všechno, aby byla ve svém životě šťastná ♥

♥ Social Network - 6.12.2014

6. prosince 2014 v 22:08 | Dee |  twitter & instagram update
Opět tady mám článek týkající se Anninné činnosti na sociálních sítí. Dnes, 6. prosince přidala na svůj twitter zprávu ohledně 30ti denní challenge, kterou právě dělá. S challengí začala 1. prosince, dnes je její šestý den a AnnaSophia se s námi podělila o jedno krátké video, ve které skáče přes švihadlo. ♥

---

♥ Social Network - 4.12.2014

4. prosince 2014 v 16:59 | Dee |  twitter & instagram update
Mám tady pro vás nejnovější zprávu AnnySophie z twitteru, kterou přidala dnes spolu s fotkou. Je to vlastně takový vzkaz pro všechny studenty, které čekají zkoušky z francouzštiny.

---
image host
Gallery Link: Other - Social Network [1new]

♥ news on this website

3. prosince 2014 v 21:48 | Dee |  site news
(náhled od Beccy)

Jsem tady s takovým informačním článkem ohledně blogu. Asi jako první si každý všimne nového úžasného layoutu, který je takový zimní a vytvořila ho skvělá Becca, které chci ještě jednou poděkovat!
Chtěla bych to tady zase nějak více zaktivnit, poslední dobou jsem tady na to kašlala, i když no vlastně ne. Novinky teď nějak nejsou, a když se náhodu něco objevilo, přidala jsem to. Ale chtěla bych tento blog co možno nejčastěji aktualizovat, takže když nebude co přidat, přidám aspoň nějakou fotku dne nebo něco takového, doplním projekty apod., prostě ať to tu jen tak nestojí.
Doufám, že se Vám to tady teď líbí, protože mě hrozně!:3