♥ Interview - for Teen (September 2014)

28. září 2014 v 16:19 | Dee |  interviews

ASR: Ano, to jsem! Navštívila jsem třeba například Stefaniu Owen, která v seriálu ztvárnila mou mladší sestru Dorrit. Jela jsem za ní na Nový Zéland, kde jsem spolu s ní a její rodinou strávila dva skvělé týdny. Také pokaždé, když se dostanu do Los Angeles, vidím se s Austinem Butleren (Sebastian) a také s Chloe Bridges (Dona). Za tu dobu natáčení se z nás stala taková menší rodina.

ASR: Nic jsem si nesměla ponechat. Ale ráda bych měla některé kousky oblečení nebo bot, také některé kousky nábytku, které byli součástí kulis se mi velmi líbily. Zněla jsme jako 'Prosím, můžu si vzít toto?" Ale bohužel to nešlo.

ASR: Vyhledali si mě, oslovili mě a tak jsem se stala jejich fanouškem. Pak jsem si uvědomila, co za skvělou to organizaci je a rozhodla jsem se jim pomáhat. Je skvělé být součástí něčeho tak skvělého, co opravdu pomáhá.

ASR: Existuje tolik neziskových orgazinacích , které podporuji! Patří mezi ně třeba There With Care, PeaceJams, Make a Wish Foundation a mnoho dalších. Existuje spousta organizací, se kterými zbožňuji spolupráci.

ASR: Byla jsem vážně sama sebou překvapená, když jsem se podívala do zrcadla a viděla se! Líbilo se mi to! Make-up byl úplně jiný a dokonce jsem měla i piercing v nose!

ASR: Bylo to opravdu zábavné! Měla jsem možnost spolupracovat se skvělý lidmi, se kterými jsem se nikdy na place nenudila. Je to thriller. Nevím ani, jak ten film popsat. Je to opravdu něco jiného, než na co jsem zvyklá. I má postava byla něco úplně jiného. Je to dívka, která má rakovinu. Je těžce nemocná, prožívá svou první lásku a také tam máme možnost pozorovat její vztah s matkou, který je docela komplikovaný.

ASR: Vlastně jsem se s ní nesetkala. Většinou se třeba během natáčení některého filmu nepotkáte s celým obsazením. Je to škoda.

ASR: Myslela jsem, že bych se převlekla za princeznu Leiu a můj přítel za Hana Sola. Náš pes by mohl jít za Chewbacca!
 


Komentáře

1 Nila | Web | 2. října 2014 v 17:08 | Reagovat

Jsem ráda,že se Anna pořád stýká s bývalými kolegy z Carrie diaries,ten seriál sem milovala :3 Super rozhovor!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama