Září 2014

♥ Interview - for Teen (September 2014)

28. září 2014 v 16:19 | Dee |  interviews

ASR: Ano, to jsem! Navštívila jsem třeba například Stefaniu Owen, která v seriálu ztvárnila mou mladší sestru Dorrit. Jela jsem za ní na Nový Zéland, kde jsem spolu s ní a její rodinou strávila dva skvělé týdny. Také pokaždé, když se dostanu do Los Angeles, vidím se s Austinem Butleren (Sebastian) a také s Chloe Bridges (Dona). Za tu dobu natáčení se z nás stala taková menší rodina.

ASR: Nic jsem si nesměla ponechat. Ale ráda bych měla některé kousky oblečení nebo bot, také některé kousky nábytku, které byli součástí kulis se mi velmi líbily. Zněla jsme jako 'Prosím, můžu si vzít toto?" Ale bohužel to nešlo.

ASR: Vyhledali si mě, oslovili mě a tak jsem se stala jejich fanouškem. Pak jsem si uvědomila, co za skvělou to organizaci je a rozhodla jsem se jim pomáhat. Je skvělé být součástí něčeho tak skvělého, co opravdu pomáhá.

ASR: Existuje tolik neziskových orgazinacích , které podporuji! Patří mezi ně třeba There With Care, PeaceJams, Make a Wish Foundation a mnoho dalších. Existuje spousta organizací, se kterými zbožňuji spolupráci.

ASR: Byla jsem vážně sama sebou překvapená, když jsem se podívala do zrcadla a viděla se! Líbilo se mi to! Make-up byl úplně jiný a dokonce jsem měla i piercing v nose!

ASR: Bylo to opravdu zábavné! Měla jsem možnost spolupracovat se skvělý lidmi, se kterými jsem se nikdy na place nenudila. Je to thriller. Nevím ani, jak ten film popsat. Je to opravdu něco jiného, než na co jsem zvyklá. I má postava byla něco úplně jiného. Je to dívka, která má rakovinu. Je těžce nemocná, prožívá svou první lásku a také tam máme možnost pozorovat její vztah s matkou, který je docela komplikovaný.

ASR: Vlastně jsem se s ní nesetkala. Většinou se třeba během natáčení některého filmu nepotkáte s celým obsazením. Je to škoda.

ASR: Myslela jsem, že bych se převlekla za princeznu Leiu a můj přítel za Hana Sola. Náš pes by mohl jít za Chewbacca!

♥ Interview - for Guest Of A Guest (September 23, 2014)

28. září 2014 v 15:48 | Dee |  interviews

Na akci, které se AnnaSophia zúčastnila v úterý poskytla kratší rozhovor pro web Guest Of A Guest.

ASR: To je těžké. Nemůžu si vybrat!

ASR: Ewan McGrego.

ASR: New York City.

ASR: Instagram!

ASR: Zatím to jde dobře. Samozejmě je těžké skloubit studium na univerzitě a kariéru, ale všichni ostatní studenti mají stejný příšný program, takže to mají také těžké.

ASR: Ještě si nejsem tak úplně jistá, čemu se chci věnovat, teprve se rozhoduju.

ASR: Zbožňuju High Line, pokud to tam není zrovna přeplněné lidmi.

ASR: Seriály se o tolik zvedly v posledních letech a dostaly se na stejnou úroveň jako filmy, řekla bych. Zrovna jsem si pořídila skvělou novou televizi, takže jsem hodně sledovala House of Cards a Game of Thrones

ASR: Nedávno jsem dotočila některé filmy, takže se brzy fanoušci dočkají jejich premiér. Jedná se o filmy Jack of the Red Hearts a The Conspiracy on Jekyll Island.

♥ Gallery Update #025

28. září 2014 v 15:06 | Dee |  gallery updates
Jedna akce a fotky tu přidávám na několikrát:D To jenom proto, že se pořád objevují takhle po kouscích. Kdyby někdo nevěděl, jedná se o akci, které se AnnaSophia žúčastnila tento týden v úterý.

♥ Gallery Link: Events - 2014 - AlofHotels 100 days of Music (September 23) [10new]

♥ Fashion - #005 - AloftHotels 100 days of Music (September 23, 2014)

27. září 2014 v 16:23 | Dee |  fashion
♥ šaty | Suno Piper Layer Dress; odkaz; $795
♥ psaníčko | návrhářka Tyler Alexandra; Jamie Clutch; odkaz; $900.000
♥ lodičky | návrhář Stuart Weitzman; Nudist Sandals; odkaz; CZK 9 265


AnnaSophia a tento outfit:
Tento outfit jsme měli možnost na AnněSophii vidět teprve nedávno, a to 23. září tohoto roku, kdy se s ním prezentovala na akci konané v Brooklynu (více fotek z této akce).

Mé hodnocení tohoto outfitu:
Mě se outift líbí. Šatičky jsou jistě originální, takové neobvyklé, sama kdybych je někde viděla tak si je asi nevezmu, ale na AnněSophii vypadají skvěle. Mají i takové fajn barvy i střih. Psaníčko i lodičky se mi také líbí, k outfitu skvěle pasují. Rozpuštěné vlasy jsou také fajn, takže za mě jednička:)

No a co si o tomto ouftitu myslíte Vy?:)


♥ Gallery Update #024

27. září 2014 v 13:11 | Dee |  gallery updates

Od středy jsem se tady neukázala, promiňte, nebyl čas. Objevilo se pár fotek, tak tady jsou. Jako první fotky z akce, která se konala 23. září, kterou jsem vám sem již přidávala ve dvou článcích dříve. K tomuto outfitu chystám i fashion článek, kde potom rozeberu celý outfit:)

image host image host image host
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Objevily se ještě tyto fotky, ke kterým zatím jsem nezjistila žádné informace. Až se nějaké objeví, dám vědět. Vypadá to, že AnnaSophia fotila nějaký photoshoot, no uvidíme:)

♥ Gallery Link: Events - 2014 - AlofHotels 100 days of Music (September 23) [3new]
♥ Gallery Link: Other - unknown #001 [5new]

♥ Gallery Update #023 - AlofHotels 100 days of Music (September 23)

24. září 2014 v 16:30 | Dee |  gallery updates

AnnaSophia se včera v Brooklynu zúčastnila akce, která se týkala hudby a byly tam i různé hudební skupiny. Nafotila i takovéto vtipné fotky, tak se podívejte:D:)

image host image host image host image host
♥ Gallery Link: Events - 2014 - AlofHotels 100 days of Music (September 23) [4new]

♥ Social Network - 23.9.2014

24. září 2014 v 13:56 | Dee |  twitter & instagram update
Mám tady zprávy z twitteru ze včerejška. Nejdříve začnu touto zprávou.Fotka vznikla zřejmě zrovna, když byla Anna ve škole (jak asi víte, AnnaSophia nastoupila na univerzitu), no a potom si s ní pohrála a vzniklo z toho tohle:D

---
image host
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dálší zpráva taktéž ze včerejška, kdy se Anna zúčastnila jedné akce - informace a fotky o ní přidám v článku později, už na něm pracuji.

---
image host
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
A jako poslední tady mám fotku, která vznikla stejně jako fotka na výše na včerejší akci, o které vám sem za chvíli napíši. Ona je tak roztomilá ♥

---
image host
♥ Gallery Link: Other - Social Network [1new]
♥ Gallery Link: Events - 2014 - AlofHotels 100 days of Music (September 23) [2new]

♥ Gallery Update #022 - The People's Climate March (September 21, 2014)

22. září 2014 v 17:41 | Dee |  gallery updates

Už včera večer jsem vám sem přidávala fotky z včerejší akce - charitativního pochodu za účelem upozornit na zhoršující se klima, kterého se AnnaSophia v NYC spolu s dalšími lidmi zúčastnila. Teď se objevily další fotky. Na většině z nich je AnnaSophia s fanoušky, fotky jsou skvělé ♥

image host image host image host image host
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Potom tady mám ještě jednu fotku ze včerejška, kdy měla jedna fanynka to štěstí a narazila na AnnuSophii v metru. Bylo to buď před nebo po skončení charitativního pochodu.

image host
♥ Gallery Link: Events - 2014 - The People's Climate March in NYC (September 21) [4new]
Gallery Link: Other - taken by fans [1new]

♥ Projects - Movies - The Space Between (2010)

22. září 2014 v 17:41 | Dee
Oficiální název: The Space Between| Český název: - | AnnaSophia jako: Samantha 'Sam' Puckett | Režie: Travis Fine | Rok vydání: 2010
Délka filmu: 90 minut / - drama


Montine McLeod je letuška, která při letu uvízne v Longview, Texasu spolu s Omar Hassan dne 11. září 2001. Omar je nezletilá osoba bez doprovodu. V chaosu, který natane se Montine stává jeho dočasným opatrovníkem. Zjistí, že Omarův otec pracuje na World Trade Center. Rozhodne se vzít chlapce domů poté, co zjistí, že jeho otec na ně bude čekat v New Yorku. Během cesty se spřátelí. Montine na cestě do New Yorku ale zjišťuje, že její matka umírá. Když dorazí domů k její matce, nalezne ji mrtvou. Po vyřízení všech věcí ohledně matčiny smrti pokračuje v cestě, aby Omara co nejdříve dostala domů. Když dorazí do domu Omara, zjistí, že jeho otce již dva dny nebyl doma, ode dne zničení Twin Towers. V noci Montine přijímá hovor od svého šéfa a je nucena odjet, Omara bere s sebou....
odkazy:
- oficiální stránka | spacebetweenmovie.com
- imdb; kompletní informace | imdb.com
- kompletní fotogalerie | annasophia-robb.fan.pw/gallery

oficiální trailer:

♥ Projects - Movies - Charlie and the Chocolate Factory / Karlík a továrna na čokoládu (2005)

22. září 2014 v 16:09 | Dee
Oficiální název: Charlie and the Chocolate Factory| Český název: Karlík a továrna na čokoládu | AnnaSophia jako: Violet Beauregarde | Režie: Tim Burton
Rok vydání: 2005 | Délka filmu: 106 minut / - fantasy/dobrodružný/komedie/rodinný


Malý Karlík Bucket pocházející z velice chudé rodiny se doslechne v televizi o zlatých kupónech, které Willy Wonka umístil do pěti čokolád. Ty pak nechal rozvézt do celého světa. Všechny kupóny se rychle najdou, ale ukáže se, že kupón nalezený v Rusku je padělek. Malý Karlík Bucket dostává čokoládu jednou ročně a to k narozeninám, protože jeho rodina je chudá. Měl narozeniny a dostal Wonkovu čokoládu, ale kupón v ní nebyl a Karlík byl zklamaný. Jednoho dne mu dědeček dá penízek a řekne, že je to jeho tajná rezerva. Pošle ho do obchodu koupit Wonkovu čokoládu. Za chvíli se s ní Karlík vrátí a společně ji rozbalí. Zlatý kupón v ní zase není, malý Karlík opět prožívá zklamání. Později objeví na zemi desetidolarovou bankovku a koupí si za ni čokoládu, ve které najde poslední z pěti zlatých kupónů, který zajišťuje těm, kteří ho najdou, exkurzi do gigantické továrny na čokoládu podivína Willyho Wonky (Johnny Depp). Během prohlídky se čtyři z dětí, nenažraný Augustus Kdoule, namyšlená Fialka Garderóbová, přechytralý Mikey Televykuk a rozmazlená Veruka Saltini, stanou obětmi své chamtivosti a nafoukanosti a zůstane jen skromný Karlík Bucket, který je Willymu sympatický už od začátku, stejně, jako Willy Karlikovi. Jenže Willy pak Karlíka zklame díky své nevyřešené minulosti a Karlík jeho nabídku, aby se stal dědicem jeho továrny, odmítne. Willyho to překvapí a zdrtí, ale nakonec mu to nedá a schválně jde do míst, kde se může s Karlíkem setkat. Nakonec se usmíří a Karlík pomůže Willymu srovnat vztah s jeho otcem zubařem, který Willyho v dětství uzurpoval a se kterým Willy od chvíle, kdy odešel z domova, nepromluvil. Karlík pak začne Willymu pomáhat a Willy se spřátelí i s jeho rodinou. Konec.
odkazy:
- oficiální stránka | pdl.warnerbros.com
- imdb; kompletní informace | imdb.com
- stáhni si film | tracker.cztorrent.net
- podívej se na film online | sleudjufilmy.cz
- kompletní fotogalerie | annasophia-robb.fan.pw/gallery
oficiální trailer: